Když dostaneš víc.

Stvořeno pro váš domov.

TOPLINE PLUS

NÁDECH PŘÍRODY, DŘEVA A ELEGANCE

Rustikální styl je znova oblíbený. Pokud ho chcete vnést do svého domova, zvolíte dřevo, které dává pocit tepla, domáckosti a spojení s přírodou. Nyní je dostupná nová paleta tonů a struktury dřeva, což znamená hodně rozmanitosti pro styl a vzhled. Můžete vybírat z barevných tónů natur, alpine a klasik, které mají hutnější, hrubou texturu a více suků, jež charakteristické rysy dřeva ještě zdůrazní.

RUSTIKA natur je světlejších odstínů a velice krásně se hodí k různým parketám a dalším podlahám, které prostoru propůjčují trochu syrovosti a jednoduchý vzhled. Pokud ve svém domově chcete přírodní vzhled, je určitě správnou volbou!

RUSTIKA alpine se skvěle hodí na chaty a apartmány v alpském stylu, protože je svým vzhledem sladěna s přírodním okolím. Tato přírodní řada dveří totiž skvěle ladí s ostatním nábytkem a detaily v tomto stylu, současně dává pocit těsného spojení s přírodou.

RUSTIKA klasik jedinečným stylem a elegancí zcela doladí vzhled vašeho domova. Pokud zvolíte i nábytek z masivu a rustikální dekorace, vytvoříte příjemný a teplý prostor.


ZJISTĚTE VÍCE:

TOPLINE PLUS - RUSTIKA natur

TOPLINE PLUS - RUSTIKA alpine

TOPLINE PLUS - RUSTIKA klasik