Můj

život se dřevem

O podjetju

LIP BLED – Píseň lesa ve vašem domově!

 

"Bohaté lesy jsou naše okolí, žijeme s nimi, tvoříme v nich. Se vší odpovědností pečlivých hospodářů jim vracíme vše, co dobrého nám darovaly."

Na odpovědnost, kterou obyvatelé Bledu dodržují již odedávna, dbá LIP BLED již od roku 1948. Právě proto můžeme vyrábět výrobky, které vyhovují nejvyšším estetickým a jakostním standardům.


Vize

Jsme firma se známou obchodní značkou lipbledkterá upevňuje mezinárodní pozici uznávaného prodejce a výrobce interiérových dveří.

S odpovědností k trvale udržitelnému rozvoji toho dosahujeme díky inovativním a kvalitním výrobkům, motivovaným pracovníkům a spokojeným zákazníkům.

 

Poslání

Poslání firmy je pozvednout úroveň spokojenosti a kultury bydlení zákazníka.

Charakteristika našich výrobků a služeb bude i do budoucna nejvyšší možná úroveň kvality v nejširším smyslu. Přitom budeme respektovat přání zákazníků na nejvyšší kvalitu výrobků dodaných v pravý čas a za konkurenční cenu.

Všichni zaměstnanci ve firmě LIP BLED d.o.o. budou čestným vztahem, iniciativou, pracovitostí a vší odpovědností zajišťovat uskutečnění sloganu "Píseň lesa v vašem domově!", jak ve firmě, tak u zákazníků.


Svoji původní činnost, pilařství, obohatilo od roku 1948 díky neustálému rozvoji o náročné programy finálních výrobků.

Výroba je na nejvyšší technologické úrovni a více než třicetiletá spolupráce s německým trhemnapomohla k tomu, že firma LIP BLED vyrábí vysoce kvalitní výrobky, které jsou přátelské k uživateli a životnímu prostředí. Zvláštní pozornost věnuje LIP BLED péči o odpovědný vztah k přírodě, což dokazuje použití materiálů přátelských k přírodě i lidem a získaný certifikát PEFC. Materiály a výrobky pravidelně testujeme v uznávaných domácích a zahraničních institutech a fakultách.

 

Pečlivě vybíráme vysoce kvalitní dřevo, přenecháme ho dovednosti lidského dotyku a s každým výrobkem spoluvytváříme příjemné bydlení.


 

LIP BLED, d.o.o. - sídlo firmy
LIP BLED, d.o.o.
Rečiška c. 61/A, SI-4260 Bled
tel: +386 4 5795 000
faks: +386 4 5795 121
e-pošta: lipbl@lip-bled.si

Vizitka >>