Můj

život se dřevem

O podjetju

LIP BLED – píseň lesa ve vašem domově

 

"Bohaté lesy jsou naše okolí, žijeme s nimi, tvoříme v nich. Se vší odpovědností pečlivých hospodářů jim vracíme vše, co dobrého nám darovaly."

Na odpovědnost, kterou obyvatelé Bledu dodržují již odedávna, dbá LIP BLED již od roku 1948. Právě proto můžeme vyrábět výrobky, které vyhovují nejvyšším estetickým a jakostním standardům.

Svoji původní činnost, pilařství, obohatilo od roku 1948 díky neustálému rozvoji o náročné programy finálních výrobků.

Pečlivě vybíráme vysoce kvalitní dřevo, přenecháme ho dovednosti lidského dotyku a s každým výrobkem spoluvytváříme příjemné bydlení. 

 

Skupina LIP BLED je největším vývozcem slovinského dřevařského průmyslu. Více než tři čtvrtiny výroby je určeno na export, především na náročné západní a středoevropské trhy.

Výroba je na nejvyšší technologické úrovni a více než třicetiletá spolupráce s německým trhemnapomohla k tomu, že firma LIP BLED vyrábí vysoce kvalitní výrobky, které jsou přátelské k uživateli a životnímu prostředí. Zvláštní pozornost věnuje LIP BLED péči o odpovědný vztah k přírodě, což dokazuje použití materiálů přátelských k přírodě i lidem a získaný certifikát PEFC. Materiály a výrobky pravidelně testujeme v uznávaných domácích a zahraničních institutech a fakultách. Úspěšnou obchodní činnost potvrzujeme i AA ratingovým hodnocením.

Skupinu LIP BLED tvoří:

  • LIP BLED, d.o.o.: výroba a prodej interiérových dveří (řadí se k 20 největším evropským výrobcům interiérových dveří.)
  • LIP Bohinj, d.o.o.: výroba a prodej programu bednících desek pro stavebnictví (řadí se ke čtyřem největším evropským výrobcům bednících desek)

 

Poslání

Poslání firmy je pozvednout úroveň spokojenosti a kultury bydlení zákazníka.

Charakteristika našich výrobků a služeb bude i do budoucna nejvyšší možná úroveň kvality v nejširším smyslu. Přitom budeme respektovat přání zákazníků na nejvyšší kvalitu výrobků dodaných v pravý čas a za konkurenční cenu.

Všichni zaměstnanci ve firmě LIP BLED d.o.o. budou čestným vztahem, iniciativou, pracovitostí a vší odpovědností zajišťovat uskutečnění sloganu "Píseň lesa v našem domově", jak ve firmě, tak u zákazníků.

 

Vize

LIP BLED, d.o.o. je úspěšná a uznávaná mezinárodní firma, která bude mít vůdčí pozici ve Slovinsku a v jihovýchodní Evropě a bude hrát klíčovou roli v procesu koncentrace a reorganizace dřevařského průmyslu. LIP BLED d.o.o. bude důležitým aktérem v dřevozpracovatelském průmyslu v EU. Ve Slovinsku a na trzích jihovýchodní Evropy vybudujeme uznávanou značku lipbled.


Skupina LIP BLED

 

LIP BLED, d.o.o. - sídlo firmy
LIP BLED, d.o.o.
Rečiška c. 61/A, SI-4260 Bled
tel: +386 4 5795 000
fax: +386 4 5795 121
e-mail: lipbl@lip-bled.si

Vizitka >>

 

LIP opažne plošče Bohinj, d.o.o.
LIP Bohinj, d.o.o.
Ulica Tomaža Godca 5, SI-4264 Bohinjska Bistrica
tel: +386 4 5795 800
fax: +386 4 5795 807
e-mail: info@lipbled-bohinj.si