Když dostaneš víc.

Stvořeno pro váš domov.

ArchiCAD

NOVÁ KNIHOVNA INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ lipbled PRO ARCHICAD 21 JE NYNÍ K DISPOZICI ZDARMA

Všem uživatelům programu ArchiCAD 21 děláme radost novinkou, že je k dispozici novější knihovna interiérových dveří lipbled s příslušnými zárubněmi. Z největších novinek je každopádně třeba zdůraznit, že se knihovna vyznačuje více než 200 různými modely křídel s možností další volby 6 různých standardů, speciálních rozměrů, hran, profilů, druhů otevírání a výplně křídel. Nyní tedy nabízí vše, co potřebujete, abyste svým zákazníkům mohli umožnit virtuální 3D znázornění stavby se všemi detaily.

Knihovna je zdarma. Vše, co musíte udělat, je, že záležitost uložíte na svůj disk a nainstalujete ji do stávajícího programu. 

Pro veškeré doplňující informace nám napište na marketing@lip-bled.si.

Přitom bychom chtěli upřímně poděkovat firmám Pilon AEC Modul3 biro za arhitekturo a Jožemu Marinku za podporu a pomoc s realizací tohoto náročného projektu.


 
 

Váš LIP BLED 

Ještě několik informací o programu ArchiCAD. Je nástrojem k 3D modelování staveb, který umožňuje také Informační modelování (BIM – Building Information Modeling). Je určen náročným uživatelům – zejména ve stavebním průmyslu. Umožňuje zpracování komplexních modelů, reálných renderů a animací, zpracování energetických analýz …

Všem, kteří ho chtějí vyzkoušet, je k dispozici i bezplatná demoverze, studentům je k dispozici kompletní fungující verze.

 

Vyzkoušejte ho!