Když dostaneš víc.

Stvořeno pro váš domov.

70 let s vámi

lipbled 70 let

 

Pro společnost LIP BLED nepředstavuje rok 2018 jenom rok změn k lepšímu, jde o rok, kdy oslavujeme důležité jubileum.

Náš příběh jsme začali psát v roce 1948, kdy byla založena společnost Lesno industrijsko podjetje Bled (Průmyslově těžební společnost Bled). V počátečních letech se činnosti nově založené společnosti převážně zaměřovaly na zužitkování lesů (kácení, těžba, doprava, dodávka sortimentu dřeva apod.) a zpracování dřeva.

V průběhu let pak společnost ještě vyráběla dřevěnou vlnu a bloky isospan (dřevo-betonové). Dnes se můžeme hrdě chlubit tím, že jsme se stali moderní společností zpracující dřevo, která se angažuje ve výrobě interiérových dveří a panelového bednění. Stejně tak jsme dodavatelem vybavení pro domácnost, včetně dřevěných oken, nábytku z masivu, podlah, vstupních dveří atp.

Jsme součástí nejlepších 4 evropských výrobců panelového bednění pro odvětví stavebnictví a nejlepších 20 výrobců interiérových dveří.

Za to ve velké míře musíme poděkovat vám, našim váženým zákazníkům: vaše neochvějná víra v nás znamená, že jste součástí našeho příběhu už po dobu 70 let. Právě proto pokračujeme v rozvoji, udržujeme tempo s novými trendy, rozšiřujeme naši produktovou řadu a nepřestáváme doufat, že budeme neustále uspokojovat potřeby vás, našich zákazníků.

Vaše společnost LIP BLED


LIP BLED 1948 - 2018